BeställningAR

KEMIITTI
BESTÄLLNINGAR

P. 0500 928 567
tilaukset@forcit.fi

CENTRALISERAD MOTTAGNING

P. 0207 440 500
tilaukset@forcit.fi

MATRIS, K810, GASNINGSMEDEL

P. 0207 440 553 tilaukset.vihtavuori@forcit.fi

FÖRSÄLJNING

Janne Järvinen
Försäljnings- och service direktör, Återförsäljare
Lari Laine
Entreprenör
Jussi Saavalainen
Gruva och tunnel entreprenörs

TEKNISK SERVICE OCH distribution

Jarkko Manninen
Technical Manager
Janne Kaukua
Distribution

andra funktioner

Jari Henriksson
R&D, ICT
Mari Halonen
Marketing
Janne Lehto
Director Bulk Fleet
Tommi Halonen
COO & Executive Vice President, FORCIT Explosives
Kontaktuppgifter – FORCIT GROUP

STATIONER:

Hangö

hanko@forcit.fi
tfn. 0207 440 400

Kemi

kemi@forcit.fi
tfn. 0207 440 656

Kotka

kotka@forcit.fi

Kuopio

kuopio@forcit.fi

Lappo

lapua@forcit.fi

Nokia

nokia@forcit.fi

Tusby

orikorpi@forcit.fi

Urjala

urjala@forcit.fi

Vihtavuori

vihtavuori@forcit.fi
tfn. 0207 440 553

ÅTERFÖLSÄLJARE

VESKUN PORA OY

NÅDENDAL, PÖYTYÄ, VEIKKOLA
tfn: 0400 779 980
toimisto@veskunpora.fi
www.veskunpora.fi

KESKI-SUOMEN RÄJÄHDE OY

KAJANA
tfn: 0400 285 626
seppo.heikkinen@sartek.fi
www.keski-suomenrajahde.fi

K-G ERIKSSON TRADING AB

MARIEHAMN
tfn: 040 501 8061
kg.eriksson@aland.net
www.kgtrading.ax