TilausTEN VASTAANOTTO

KEMIITTITILAUKSET

P. 0500 928 567
tilaukset@forcit.fi

KESKITETTY TILAUSTEN VASTAANOTTO

P. 0207 440 500
tilaukset@forcit.fi

MATRIISI, K810, KAASUTUSLIUOS

P. 0207 440 553 tilaukset.vihtavuori@forcit.fi

MyynTITIIMI

Janne Järvinen
Myynti- ja palvelujohtaja, jälleenmyyjät
Lari Laine
Urakoitsijat
Jussi Saavalainen
Kaivos- ja tunneliurakoitsijat

TEKNINEN PALVELU ja jakelu

Jarkko Manninen
Tekninen päällikkö
Janne Kaukua
Palveluasemien päällikkö

MUUT TOIMINNOT

Jari Henriksson
R&D, ICT
Mari Halonen
Markkinointi
Janne Lehto
Director Bulk Fleet
Tommi Halonen
COO & Executive Vice President, FORCIT Explosives
Yhteystiedot – FORCIT GROUP

YHTEYSTIEDOT ASEMILLE:

Hanko

hanko@forcit.fi
puh. 0207 440 400

Kemi

kemi@forcit.fi
puh. 0207 440 656

Kotka

kotka@forcit.fi

Kuopio

kuopio@forcit.fi

Lapua

lapua@forcit.fi

Nokia

nokia@forcit.fi

Tuusula

orikorpi@forcit.fi

Urjala

urjala@forcit.fi

Vihtavuori

vihtavuori@forcit.fi
puh. 0207 440 553

jälleenmyyjät

VESKUN PORA OY

NAANTALI, PÖYTYÄ, VEIKKOLA
puh: 0400 779 980
toimisto@veskunpora.fi
www.veskunpora.fi

KESKI-SUOMEN RÄJÄHDE OY

KAJAANI
puh: 0400 285 626
seppo.heikkinen@sartek.fi
www.keski-suomenrajahde.fi

K-G ERIKSSON TRADING AB

MAARIANHAMINA
puh: 040 501 8061
kg.eriksson@aland.net
www.kgtrading.ax